Çevre dostu kağıt kapak nedir?

Çevre dostu kağıt kapak doğada kısa bir sürede %100 çözülebilen ve Kansorejen madde içermemesi nedeniyle insan sağlığına zararı olmayan bir modern çevre ve insan koruma ürün conseptidir. Bu bağlamda kağıt kapaklar insanların hayatını kolaylaştırması ve sağlıklarını koruması nedeniyle tüketiciler tarafından sevilmektedir.

Çevre dostu kağıt kapakların tanıtımı

Çevre Dostu Kağıt kapak, işlenerek ve ham kağıtla yapıştırılarak yapılan bir kağıt kaptır (Ham kağıt, bambu hamuru, odun hamuru, küspe hamuru, vb.’den yapılmıştır.) Kağıt kapağın yüzeyi, ulusal olarak tanınan özel bir polietilen filme yapışacaktır. sadece ısıya dayanıklı değil, aynı zamanda yüksek sıcaklıktaki içeceklerde toksik değildir.

Çevre dostu kağıt kapak çeşitleri

Kağıt kapaklar, tek taraflı PE kaplamalı kağıt kapaklar, çift taraflı PE kaplamalı kağıt kapaklar ve BİO kağıt kapaklar olmaz üzere üçe  ayrılmıştır.

1- Tek taraflı PE kaplamalı kağıt kapak: Tek taraflı PE kaplamalı kağıttan üretilen kağıt kapağa, aşağıdaki gibi ifade edilen tek PE kağıt bardak denir: su içeren kağıt kapağın içi pürüzsüz PE kaplı filme sahiptir;

2- Çift taraflı PE kaplamalı kağıt kapak: Çift taraflı PE kaplamalı kağıt ile üretilen kağıt bardağa çift taraflı PE kağıt bardak denir, kağıdın içinde ve dışında PE kaplamalı film olduğu şeklinde ifade edilir. Soğuk içecekler ve baskılı kapaklar için tavsiye edilir.

3-BİO Kağıt Kapaklar: İnsan sağlığına ve çevreye hiç zararı olmayan hammadde ile üretilip son tüketiciye sunulan kapaklardır.

Çevre dostu kağıt kapakların avantajları
1-
Geri dönüştürülebilir. Atıkların atılması ve geri dönüştürülmesi kolaydır ve kaynakları koruyabilir.

2- Biyobozunur. Plastik kapaklar doğada 400 yılda yok olurken bizim ürettiğimiz kağıt kapaklar doğada 3 ayda yok olmaktadır.3- Sağlığa zararsız. Plastik kapaklar özellike sıcak ürünlerle teması halinde içeriğindeki kansorejen maddeler nedeniyle insan sağlığına zarar verirken kağıt kapaklar zararsızdır.

4- İyi görünüm. Müşterilerin seçmesi için özelleştirilmiş baskı logolu kağıt kapak, Kişiselleştirilmiş tasarım, görünümü daha fazla tanıtım etkisi yapar. Firmamız Harrasch Kağıt Ambalaj her zaman biyolojik olarak parçalanabilen tek kullanımlık kağıt kapaklar, pipetler ve bardakların üretimine odaklanmış ve bilimsel çevre korumayla sürdürülebilir kalkınmayı savunmuştur. Her zaman çağdaş çevre koruma konseptiyle tutarlı olmaya ve müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

Çevre dostu kağıt kapak nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön
English EN French FR German DE Spanish ES Turkish TR
Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Bizlerle İletişime Geçtiğiniz için Teşekkürler