Dünyayı Önemsemeye biyolojik olarak parçalanabilen bir kağıt kapak Kullanarak Başlayın

Biyolojik olarak parçalanabilen ve insan sağlığına zararı olmayan bir kağıt kapakla başlayan dostça bir işbirliğinin devam etmesine izin verin . Harrasch Kağıt Ambalaj benzersiz tasarımlı kağıt kapakların Türkiye’de ilk üreticlerindendir. her yerde çeşitli kağıt kapak endüstrisi ve dağıtımına hizmet etmiştir.

Piyasada ve dünyada henüz yeni bir ürün olan biyobozurunur %100 kağıt kapaklarımızı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çevre dostu fabrikamızda en iyi kalitede üretip dünyanın her yerine gönderiyoruz.

Günümüzde ekolojik çevre sorunlarının ağır olduğunu, tüketicilerin satın alırken çevre koruma konularını daha çok önemsediklerini tüm müşterilerimiz bildirmişlerdir. Kağıt kapak pazarının geleceği için öneriler ve çevre dostu araştırma önerilerinin, yeşil ürün için yönetsel çıkarımları çılgınca tartışılıyor.

Bu nedenle, şu anda daha fazla toptancı ve üretici, özellikle kağıt ambalaj endüstrisi Çevre dostu çevre ürünleri üzerindedir. Kağıt fabrikası için, fabrika nadiren çevre dostu ve %100 geri dönüştürülebilir kağıt kapaklar üretmek için plastik içermeyen kağıt kullanabilir , çünkü %100 kağıt için Ham kağıt sağlam değilse kağıt kapak yumuşar. Ancak biz, sıcak veya soğuk sıvı temasından sonra kartonu sağlam tutabilen kağıt kapak malzemesinin kullanıyoruz .

Sürdürülebilir iş geliştirme hedefine ulaşmak için mükemmel bir iş fırsatı olan kağıt pazarı için plastik içermeyen kağıt karton bardak kapağının özellikleri aşağıdaki şekildedir.

Kullanım Amacı :Yiyecek ve İçeceklerin üstünü kapatarak hem gıdayı hem tükeciyi korumak

Kullanım: Kahve, Su, Süt vb. her türlü soğuk ve sıcak İçecek

Hammadde: Bagas Kağıt veya Bambu Hamurundan üretilen standar karton bardak kağıdı

Ürettiğimiz ölçüler:50mm, 60mm, 70mm, 80mm 90mm (2.5 oz’dan 16 oz bardağa kadar tüm karton bardak kapaklarını üretebilmekteyiz.)

Özellik: Geri Dönüştürülebilir, Gıdada Kullanılabilir, Biyobozunur ve insan sağlığına zararsız

Ürün İsmi :Plastik içermeyen kağıt karton bardak kapakları

Malzeme: %100 kağıt ve %0 plastik

Dünyayı Önemsemeye biyolojik olarak parçalanabilen bir kağıt kapak Kullanarak Başlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön
English EN French FR German DE Spanish ES Turkish TR
Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Bizlerle İletişime Geçtiğiniz için Teşekkürler