Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Harrasch Kağıt Ambalaj olarak biyolojik olarak doğaya ve sağlığa zararsız tek kullanımlık kağıt bardak kapağı üretmekteyiz. Hizmet yelpazesini sadece Kağıt kapak üretmekle sınırlamayan firmamız, Müşterilerimizin sorun ve taleplerine çözüm üretmeyi de ilke edinmiştir.

Harrasch kağıt Ambalaj üretim, tasarım ve kalite kontrol ekiplerimizin özverisiyle müşterilerimizden gelen talepleri en hızlı şekilde tamda istedikleri şekilde üreterek teslim eder. %100 kalite ve müşteri memnuniyeti prensibimden hiçbir şekilde taviz vermeden tıpkı geçmişte olduğu gibi gelecekte de Avrupa Standartlarında üretim yapmaya devam edeceğiz.

 

Sektörde önceliğimiz; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak vizyon, misyon ve değerlerimiz doğrultusunda saygın, itibarlı ve güvenilir bir firma olma yolunda çalışmalarımıza devam etmektir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, doğaya ve sağlığa zararı olmayan kapakları en son teknolojiden faydalanarak müşterilerimize söz verdiğimiz tarihte üretip taleplerini yerine getirmek.

Vizyonumuz

Dünyada doğaya ve sağlığa zarar veren tüm tek kullanımlık kapaklar yerine zararsız kapak üreterek dünyaya ve müşterilerimize karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirmek.

Daha fazla bilgi almak için bize ulaşın

Bizlere ulaşmak, aklınıza takılanları sormak, öneride bulunmak, talep de bulunmak için tek tuşa basmanız yeterli.

Başa dön
English EN French FR German DE Spanish ES Turkish TR
Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Bizlerle İletişime Geçtiğiniz için Teşekkürler