Neden biyolojik olarak Doğada Yok Olabilen kağıt bardak kapaklarını seçmelisiniz?

Plastik ürünlerin yasaklanmasının kademeli olarak uygulanmasıyla, biyolojik olarak parçalanabilen tek kullanımlık kağıt bardak kapaklarımız , her türlü ambalaj pazarında önemli bir rol oynamaktadır.

Kağıt bardak kapaklarımız, kompostlanabilir ve çevre dostu olan şeker kamışı küspesi ve bambu lifi gibi bitki liflerinden yapılmıştır . Çoğu ülkede çevre dostu malzemelerin katı gereksinimlerini tam olarak karşılar .

Harrasch Kağıt Ambalaj Şirketi, biyobozunur kağıt kapakların patentlerine ve LFGB, FSC ve BRC sertifikaları dahil olmak üzere çeşitli sertifikalara sahiptir. Kağıt bardak kapağı, küresel ambalaj pazarında yeni bir gıda sınıfı üründür . Piyasada çok daha uygun fiyat sağlamak için farklıyeni stil biyolojik olarak parçalanabilen kağıt kapaklar geliştirmeye devam ediyoruz.

Bizim arasında Özellikleri kompostlanabilir kağıt bardak kapaklarının

1- Çevre standardı: geri dönüştürülebilir, üretim sürecinden son tüketicinin kullanımına kadar çevreye hiçbir şekilde zarar vermeden üretilen ve kullanılan bir üründür.

2- Fiziksel standart: su geçirmez, sızdırmaz, mikrodalga veya dondurucu için uygundur.

3- Görünüm: kokusu yoktur, toksik değildir, doğal renk görünümü vardır ve kullanım esnasında iyi dokunma hissi verir. keskin kenarları yoktur.

Firmamız Harrasch Kağıt Ambalaj her zaman biyolojik olarak parçalanabilen tek kullanımlık kağıt kapaklar, pipetler ve bardakların üretimine odaklanmış ve bilimsel çevre korumayla sürdürülebilir kalkınmayı savunmuştur. Her zaman çağdaş çevre koruma konseptiyle tutarlı olmaya ve müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

Neden biyolojik olarak Doğada Yok Olabilen kağıt bardak kapaklarını seçmelisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön
English EN French FR German DE Spanish ES Turkish TR
Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Bizlerle İletişime Geçtiğiniz için Teşekkürler